ПШХ школа добитник престижног признања

Овогодишњи програм „За чистије и зеленије школе у Војводини“ завршен је данас доделом награда најбољим васпитно-образовним институцијама. Ова активност се реализује осам година уназад са циљем подизања свести и личне одговорности за бригу о животној средини у васпитно-образовним установама и локалним заједницама у Војводини.

За учешће у програму “За чистије и зеленије школе у Војводини” ове године су конкурисале 84 васпитно-образовне институције, док је њих 60 успешно реализовало планиране активности.

За изузетне резултате и допринос у неговању еколошке свести, према одлуци комисије, награђено је 19 најуспешнијих предшколских установа, основних и средњих школа.

Драго нам је да је наша школа препозната као једна од бољих у овој акцији, тако да труд који су уложили ђаци и наставници није био узалудан, истакао је директор наше школе, Небојша Огњеновић.

zahvalnica-za-cistije-i-zelenije-skole-u-vojvodini