Наши ученици обучавају се и за самостални бизнис

Ученици наше школе су радознали и већ озбиљно размишљају о будућности. Похађају обуке и сазнају више о могућностима свог професионалног развоја и самосталне организације посла. Регионална развојна организација „Срем“ је, по програму Развојне агенције Србије, у сарадњи са Канцеларијом за младе града Сремска Митровица организовала у просторијама Градске куће обуку под називом „Обука за почетнике у бизнису“. Седам ученика наше школе успешно је завршило ову обуку и добило потврде организатора. То су ученици: Милица Кунић, Валентина Микић и Јована Љубишић – ученице трећег разреда, образовни профил техничар за обликовање намештаја и ентеријера и Живан Ракић, Владимир Мишчевић, Ненад Миличић и Лука Ђурић- ученици трећег разреда, образовни профил шумарски техничар.

Радује нас што имамо ученике који сами желе да упрвљају својим животима и изаберу свој пут у будућност и увек ћемо учинити све што можемо да им у томе и помогнемо.