Сарадња са Канцеларијом за младе

Ученици наше школе радо учествују у раду и акцијама Канцеларије за младе у нашем граду. Тако се директно укључују у друштвени живот наше средине и своју  будућност виде као резултат својих акција и одлука. Млади воле да виде да нешто зависи од њих, а Канцеларија за младе им то омогућава. Тамо се упознају и повезују са својом вршњацима који такође желе да својим радом нешто промене на боље. Уче се организацији, толеранцији, планирању и реализовању замишљеног. Млади су наша будућност, а њихова жеља за акцијом је сарадњом са Канцеларијом за младе усмерена у добром правцу и ми смо поносни на наше ученике који активно и предано раде у њој. Такви ученици никада неће престати да својим радом ставрају своју будућност.