Прослава школске славе

Школска слава, Свети Сава, обележена је у недељу 27.01.2019. године у нашој школи. Након молитве и ломљења славског колача, почела је приредба припремљена од стране професора наше школе Синише Вазмић и Татјане Симеуновић и ученика, чланова драмске секције, Милана Лазића, Ане Тарбук, Срђана Келаве, Марине Бегановић, Николине Суљић, Драгане Хољевац, Данијеле Крсмановић и Милице Јовановић.

Радовали смо се, певали, играли, сећали се лика и дела нашег светитеља. Након приредбе, Беседе, коју је као и претходних година припремио Томислав Павловић, и обраћања директора свим присутнима гостима, дружење је настављено уз послужење. Приредби су присуствовали професори, ученици и родитељи.

Овом приликом захваљујемо се колегиници Биљани Митровић из музичке школе на стручним саветима и подршци, као и „Сирмијум Арту“ који нам је позајмио народне ношње.