Dodela „Svetosavskih povelja“ održana je 27.januara 2022. godine u velikoj sali Gradske kuće u Sremskoj Mitrovici. Jedan od dobitnika je i učenica naše škole, Jovana Hinić, oblast ekologija, prvo mesto na republičkom takmičenju u Boru pod nazivom „Nacionalna ekološka olimpijada“. Učenici je nastavnik-mentor bila nastavnica Dragana Kostić. Ovom prilikom želimo da se zahvalimo i još jednom čestitamo kako našoj učenici tako i našoj koleginici i da im poželimo uspeh u daljem radu.
