Изборник Затворити

Међународни дан људске солидарности!

U duhu predstojećih praznika i obeležavanjem 20.decembra – Medjunarodnog dana ljudske solidarnosti, ove sedmice su učenici naše škole podelili preko 40 paketića. Veliki broj učenika i zaposlenih se u prethodnoj nedelji odazvao humanitarnoj akciji prikupljanja slatkiša i grickalica kako bi obradovali najmladje u našem gradu. Paketići su odnešeni sledećim udruženjima i institucijama:

– Opštinsko udruženje „Daun“ Sremska Mitrovica
– Medjuopštinska organizacija gluvih i nagluvih Sremska Mitrovica
– Sigurna kuća u Sremskoj Mitrovici
– dečije odeljenje bolnice
– ŠOSO „Radivoj Popović“
Takodje, imali smo i posetu udruženja gradjanja „Autizam govori srcem“ gde smo drugarima podelili paketiće i ujedno pokazali školu. 
Zahvaljujemo se svima koji su učestvovali i doprineli (učenicima i zaposlenima u školi) da ova humanitarna akcija bude uspešna i da je usrećila one kojima je najpotrebnije.