Презентација ArchiCad-a

Дана 30.05.2022.године одржанa je презентација радова ученика у просторијама школе, у софтверском програму АrhiCad.Ова активност је уједно и наставак сарадње коју ПШХ школа има са фирмом Graphiisoft из Новог Сада.

Ученици који су презентовали своје радове су Јована Костић-Д21,Давид Живић-Д42 и Алекса Жихлавски-Д42.

Присутни гости су били представници Graphisofta Жолт Иванович,Маја Стојиљковић-Шипош и Удварди Габор, из привредне коморе Срема Бојан Сантовац,са Шумарског факултета Небојша Тодоровић,послодавци Пирамида-Милош Андрић и Fagace wood-Милан Остојић и наставник у пензији Фрања Молнар.

Присутни из ПШХ школе су директор Биљана Ковачевић и наставници Марко Ристић, Горан Симић ,Марина Курсулић,Светлана Перић-Дурић ,Јелена Миленковић и Биљана Теодосић и Ивана Ковачевић које су учествовале у организацији ове активности и спремиле пригодне поклоне за госте и ученике који су презентовали радове.

Присутни ученици су из одељења Д15,Д21,Д31 и Д42.

Линк за преузимање апликације на ОВОМ линку.